Çiçek ÜreticileriÇiçek ToptancılarıÇiçekçiler

Giriş metni devamı ...

Chrysal ürünleriyle, çiçekleriniz çok daha kaliteli olacak ve çok daha uzun yaşayarak size daha çok kazandıracak.

 

Florium Group International, kesme çiçek bakım ürünlerinde 1 numara olan “Chrysal markası”nı Türkiye’ye getirerek, yerli çiçek üreticimizin, toptancımızın, perakendecimizin ve tüketicimizin ihtiyaçlarına ‘yerinde’ çözümler sunuyor.


Chrysal’in değişik ihtiyaçlarınıza cevap veren 6 benzersiz ürünü, her gün sattığınız çiçeklere %50-60 daha uzun depo ve vazo ömrü, daha sağlıklı, daha diri görünüş ve daha uzun süre kalitelerini koruma olanağı sağlıyor.

Dünyadaki en iyi labaratuvarlarda binlerce kez test edilerek size ulaşan Chrysal ürünlerinin her biri kendi alanın rakipsiz en iyisi ve uygulama konusunda en pratiği.

Sitemizden ve internetteki yüzlerce Chrysal filminden sadece birkaçını izleyerek bile bu mucizeye kendi gözlerinizle tanık olabilirsiniz.

Biz, dünyanın en iyisini ülkemize getirdik. Ülkemizin en iyisi olmak ve daha uzun ömürlü kaliteli çiçeklerle daha çok kâr etmek artık sizin elinizde...

İster üretici, ister toptancı, ister çiçekçi olun, eminiz ki, Chrysal'In bu benzersiz ürünleri bugünden sonra işinizin vazgeçilmezleri olacak ve karınıza kar katacak.

Mucizeyi hemen yaşamaya başlayın, kazanmakta geç kalmayın!