590 TL ve üzeri kargo ücretsiz!
Bilgi & Sipariş Hattı 0 212 291 72 91

KURUMSAL

Biz Kimiz?
 
Florium Group International, çiçek sektörüne hizmet vermek amacıyla 2013 yılında İstanbul merkez ofisli olarak kurulmuştur. Kurucu ortaklardan Burak Sarıgöllü, Texas Eyaleti /ABD’nin  en büyük kesme çiçek toptancısı, Botanica Wholesale Florist’in ortağıdır ve  kesme çiçek pazarında 21 yıllık bir deneyime sahiptir. Diğer kurucu ortak Hale Sarıgöllü, Türkiye’de 30 yıllık ulusal ve uluslar arası ‘marka’ların reklam ve pazarlama konularındaki tecrübesi ile, Şirket’in gerek Türkiye çiçek pazarında mümessili olacağı Chrysal markalı ürünlerin, gerekse satışlarına sonradan başlanacak olan ek ürünlerin pazarlama iletişimlerini üstlenmiştir.
 
Hedefimiz Nedir? 
 
Türkiye çiçek sektöründe hem üretici, hem satıcı hem de çiçek severlerin yanında yer alarak, onlara daha uzun yaşayan, daha sağlıklı ve daha göz alıcı çiçekler sunmada doğrudan yardımcı olmak, böylece üretimden tüketime süren yaşam zincirini daha sağlıklı hale getirerek, herkesin kazanmasını sağlamak ve üretim-tüketim kayıplarını en aza indirerek ülkemiz çiçek sektörünün büyümesinde etkili olmaktır. 
 
Neler Yapıyoruz? 
 
Öncelikle, sektörünün dünya lideri Chrysal İnternational ’ın Türkiye Genel Mümessilliği olmak üzere, çeşitli yurtdışı temsilcilikleriyle Türkiye Çiçek Sektörüne farklı perspektifler ve bütün dünyada başarısını kanıtlamış yepyeni ürünler sunuyoruz. Çiçek sektörünün profesyonellerine en kaliteli malzemeleri en uygun fiyatlar ve koşullarda sunarak, birim kazancın ve genel karın artmasını sağlıyoruz.
 
Ana ürün grubumuzu oluşturan Chrysal ürünleriyle, çiçeğin kesildiği andan itibaren ona tıpkı doğal ortamındaymışcasına yaşam hakkı tanıyarak, hem daha uzun ömürlü bir çiçeklenme, hem daha güçlü renk ve aroma, hem de sadece suyun kullanıldığı durumla  kıyaslandığında %50-60  daha uzun bir vazo ömrü sağlıyoruz.