590 TL ve üzeri kargo ücretsiz!
Bilgi & Sipariş Hattı 0 212 291 72 91

Çiçeklerin ve Çiçekçilerin Dostu, Chrysal!

İnsanlar ve çiçekler ihtiyaçları açısından birbirlerine oldukça benzerler...

Her ikisinin de yaşamlarını sürdürebilmeleri için suya ve beslenmeye gereksinimi olduğu gibi, aşırı soğuktan ve sıcaktan korunmaya, hijyen ortama ve hormanal dengenin sağlanmasına ihtiyaçları vardır.

Biz insanlar ise, zaman zaman çiçeklerin de birer canlı olduğunu ve böyle ihtiyaçları olabileceğini unuturuz...

Oysa yaşam zinciri, oluşturduğu bütünleşik sistemle birbirine bağlıdır. Chrysal International B.V., kurulduğu günden bugüne yeryüzünün daha uygar ve daha güzel bir yer olması için çaba göstermiş; yok etmek yerine, daha uzun süre yaşatmayı hedeflemiştir. Chrysal'in araştırmaları sayesinde, bugün çiçeklerin genel ihtiyaçlarının yanısıra, her çiçeğin özel gereksinimleri de keşfedilmiş, türlere özel ürünler geliştirilmiş, in vitro ve in vita deneylerle ürünlerin yararları her iklim koşullarında binlerce kez test edilmiş ve nihayetinde de en ekonomik ve pratik kullanım biçimlerinde pazara sunulmuştur.

Chrysal ürünleri ile çok daha sağlıklı, çok daha uzun bir yaşam şansı tanıdığımız ve üreticiden dağıtıcıya, çiçekçiden tüketiciye çiçeğin tüm yolculuğu boyunca, herkesi mutlu ettiğimiz için, Florium Group olarak, biz de mutluyuz.

Chrysal ile, Yaşasın Çiçekler!

 

Sağlıklı ve uzun ömürlü çiçekler, daha çok kazanç demektir...

Bir çiçeğin daha uzun ömürlü olması, daha uzun depo, buket ve vazo ömrü demektir. Çiçekleriniz ne kadar sağlıklı ve diriyse, görünüm, renk ve kokularını o kadar uzun süre koruyacak, fireniz azalıp, satış ve teşhir süreniz uzayacak, zarardan kâr elde etmeye başlayacaksınız demektir. Bu öylesine önemlidir ki, küçük bir işletme için bile yıllık binlerce liranın geri dönmesi anlamına gelir. Zarardan kar etmenin yolu ise sanıldığından çok daha kolaydır; Chrysal'in önerilerini dinlemek...

Chrysal ürünleri sayesinde, çiçekleriniz sanki hiç kesilmemiş gibi, depoda, kovada, bukette ve vazoda yaşamlarını sağlıkla sürdürecek, ömürleri de en az %50 daha uzayacaktır. Çiçekler daha az bakım gerektireceği için hem işçilik hem sudan tasarruf ettirerek, maliyetten de kazandıracaktır.
 

Sağlıklı ve uzun ömürlü çiçekler, %100 Müşteri Memnuniyeti demektir...

Sattığınız sadece bir çiçek değil; insanlara mutluluk veren bir değerdir.

Chrysal dünyadaki tecrübelerine dayanarak müşteri memnuniyetinin temelinde şu dört sözcük olduğunu görmüştür: uzun ömürlü sağlıklı çiçekler...

Görüntüsü ve vazodaki duruşuyla, son gününe kadar asla boynunu bükmeyen, rengini koruyan, hatta yeni sürgün ve tomurcuk verecek kadar uzun yaşayan çiçekler için Chrysal ürünlerini kullanmak yetecektir.

Vazodaki suyun berrak kalması bile Chrysal, farkını müşterinize hissettirir...

Sonuç; müşterinizin sizden aldığı çiçekler diğer çiçeklerden daha uzun yaşadığından müşteriniz kalitenize güvenir ve uzun vadede sürekli müşteriniz haline gelir.

Çiçek bakımı ve beslenmesi konusunda dünya lideri Chrysal, her tür çiçeğin özelliklerine uygun olarak, çiçeğin kesildiği andan vazodaki nihai serüvenine kadar, hem çiçekçinin hem de çiçekseverlerin vazgeçemeyeceği ve kullanımı kolay ürünleriyle Türkiye'de de çiçeğin ve çiçekçinin dostudur...