500 TL ve üzeri kargo ücretsiz!
Bilgi & Sipariş Hattı 0 212 291 72 91
Ürünler Chrysal RVB Clear Intensive Chrysal AVB Anti-Ethylene Chrysal BVB Soğanlı Çiçekler-iyileştirici Chrysal AVB Booster Treatment Chrysal BVB & Plus Lale iyileştirici 1L Chrysal CVBN Gerbera Treatment Chrysal SVB Lilyum İyileştirici tablet Chrysal Professional 2 Bag-in-Box 10L Chrysal Clear Professional 2 5L Chrysal Clear Professional 2 1L Chrysal Clear Professional 2 T-Bag 2L Chrysal Professional 3 bucket Toz 2 kg Chrysal Clear Professional 3 - 10 L Chrysal Dosing Unit 2 & 3 Chrysal 5 ml/L– El Pompası Chrysal Arrive Alive Eco D-Block Large Chrysal Arrive Alive S-Block Medium Chrysal Universal Recyclable sachet 1L Chrysal Universal Compostable sachet 1L Chrysal Universal Supreme sachet 1L Chrysal Uni. Supreme liquid stick 1L Chrysal Universal Supreme sachet 0,5L Chrysal Better Bloom Universal Sıvı 1L Chrysal Better Bloom Universal Toz 1L Chrysal Supreme Rosa Sachet 1L Chrysal Supreme Rosa Liquid 1L Chrysal Clear Rosa Powder Chrysal Clear Rosa Liquid Chrysal Clear Lilium & Alstroemeria Chrysal Bulb Sachet (Toz) Chrysal Syringa Sachet (Toz) Chrysal Tulipa Sachet (Toz) Chrysal Professional Glory Spray Chrysal Professional Cleaner Bottle Chrysal Leafshine & Seal Concentrate Chrysal Leafshine Yaprak Parlatıcı Orchid Food Drops - Besin Damlası Saksı Bitkileri İçin Sıvı Besin Chrysal Silk & Dried Flower Cleaner Chrysal Floral Foam Çiçek Köpüğü Chrysal Foam Sphere (Küre) 15 cm Plastik Tabanlı 2’li Halka Köpük 25 cm Köpük tabanlı 2 li Halka Köpük 25 cm Chrysal Foam Posy Pad 20 cm Chrysal Foam Heart (Kalp) Chrysal Foam Elite Bridal Bouquet Chrysal Foam Bouquet Holder S 24'lü Chrysal Foam 2’li Cross (Haç)

Chrysal Syringa Sachet (Toz)

Chrysal Syringa Sachet (Toz)
4 Bu ürün 2400 kez incelendi.
359.57 TL + KDV
Ödeme Seçenekleri : Kredi Kartı – Havale / EFT – Tahsilatlı Gönderi
Chrysal Clear Syringa Çiçek Besini’nin Leylaklar Üzerindeki Etkisi 7 günlük test

Chrysal Clear Syringa food- Leylak türleri için özel besin

Leylak, Kartopu ve Ortanca gibi çiçeklerin tam gelişmeleri için hazırlanmış bir kesme çiçek besinidir. 
Hollanda’da çiçek mezatlarında, bu tür çiçekleri yetiştirenlerin, çiçeklerini Chrysal Clear Syringa besini ile birlikte satmaları zorunluluğu vardır.

Genel

Leylak, Kartopu, Ortanca ve Altınçanak gibi ağaç ve ağaçsı bitkilerin kesme çiçekleri için hazırlanmış özel bir besindir. Sayısız denemeler sonucu bu çiçekleri çok daha uzun yaşatacak özel formüllü Chrysal Clear Syringa üretilmiştir. Bu ürün, bu cins çiçeklerin aynı dalındaki gibi çiçek açmasını, yapraklarının yeşil ve düzgün kalmasını sağlar. Yine, çok farklı ağaç ve ağaçsı bitkilerin kesme çiçeklerinin de vazo ömürlerini olumlu etkilediği görülmüştür.

Etkiler

 • Leylak ve kartopu gibi ağaç ve ağaçsı bitkilerin kesme çiçeklerinden yapılan buketler için gerekli olan tüm besini içerir.
 • sadece su ile kıyaslandığında, vazo ömrünü %100 artırır.
 • Çiçeklerin tam renginde, gelişip açmalarını sağlar.
 • Suyun pH düzeyini düşürerek, su ve gıda sisteminin maksimum yararlı olacak biçimde çalışmasını düzenler.
 • Suda kokusuz ve berrak biçimde çözünür.

Öneriler

 • Tercihen 5°C ve 25°C arasında, serin, kuru ve karanlık ortamda saklayın.
 • Raf ömrü, doğru koşullarda saklanırsa, 18 aydır.
 • Kullanıma hazır çözeltinin pH değeri: Suyun baziklik değerine bağlı olarak 3.5-5.5 ,
 • Korunmayan metal kova ya da vazolarda (örn. çinko, bakır, demir) veya (antika) kristal vazolarda kullanmayın.
 • Artık çözeltiler kanalizasyon sisteminden tahliye edilebilir.  

Kullanım

 • 1 poşet, 1 litre su içindir.

Test Sonuçları

Aşağıdaki grafik, Chrysal Syringa^nın, Leylakların vazo ömrü üzerindeki etkisini yalnızca suyun kullanıldığı durumla kıyaslayarak göstermektedir.

 

Chrysal Clear Syringa food- Leylak türleri için özel besin
 

  

Chrysal Clear Syringa ile 7 günlük Leylak testi
 
İşlem: su
Fotoğrafın çekilme zamanı: 7. gün
 
İşlem: Chrysal Clear Syringa
Fotoğrafın çekilme zamanı: 7. gün