300 TL ve üzeri kargo ücretsiz!
Bilgi & Sipariş Hattı 0 212 291 72 91
Ürünler Chrysal RVB Clear Intensive Chrysal AVB Anti-Ethylene Chrysal AVB Booster Treatment Chrysal BVB Soğanlı Çiçekler-iyileştirici Chrysal BVB & Plus Lale iyileştirici 1L Chrysal CVBN Gerbera Treatment Chrysal SVB Lilyum İyileştirici tablet Chrysal Professional 2 Bag-in-Box 10L Chrysal Clear Professional 2 5L Chrysal Clear Professional 2 1L Chrysal Clear Professional 2 T-Bag 2L Chrysal Professional 3 bucket Toz 2 kg Chrysal Clear Professional 3 - 10 L Chrysal Dosing Unit 2 & 3 Chrysal 5 ml/L– El Pompası Chrysal Arrive Alive S-Block Medium Chrysal Universal Supreme sachet 1L Chrysal Uni. Supreme liquid stick 1L Chrysal Universal Supreme sachet 0,5L Chrysal Better Bloom Universal Sıvı 1L Chrysal Better Bloom Universal Toz 1L Chrysal Supreme Rosa Sachet 1L Chrysal Supreme Rosa Liquid 1L Chrysal Clear Rosa Powder Chrysal Clear Rosa Liquid Chrysal Clear Lilium & Alstroemeria Chrysal Bulb Sachet (Toz) Chrysal Syringa Sachet (Toz) Chrysal Tulipa Sachet (Toz) Chrysal Professional Glory Spray Chrysal Professional Cleaner Bottle Chrysal Leafshine & Seal Concentrate Chrysal Leafshine Yaprak Parlatıcı Orchid Food Drops - Besin Damlası Saksı Bitkileri İçin Sıvı Besin Chrysal Silk & Dried Flower Cleaner Chrysal Floral Foam Çiçek Köpüğü Chrysal Foam Sphere (Küre) 15 cm Plastik Tabanlı 2’li Halka Köpük 25 cm Köpük tabanlı 2 li Halka Köpük 25 cm Chrysal Foam Posy Pad 20 cm Chrysal Foam Heart (Kalp) Chrysal Foam Elite Bridal Bouquet Chrysal Foam Bouquet Holder S 24'lü Chrysal Foam 2’li Cross (Haç)

Chrysal Dosing Unit 2 & 3

Chrysal Dosing Unit 2 & 3
5 Bu ürün 1543 kez incelendi.
%10 İNDİRİM
8,711.50 TL + KDV
7,840.35 TL + KDV
Bu ürün stoklarımızda tükenmiştir.
Detaylı bilgi için 0 212 291 72 91 nolu telefondan bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Ödeme Seçenekleri : Kredi Kartı – Havale / EFT – Tahsilatlı Gönderi
Chrysal Dozajlama Ünitesi Kullanımı

Chrysal Dosing Unit - Chrysal Dozajlama Ünitesi  

Çiçek bakım ürünlerinin kullanımında doğru dozaj, hasat sonrası ve iyileştirme evrelerinde optimum etkinliği sağlamak için hayati önem taşımaktadır. Aşırı dozlama, çiçeklerin kalitesine zarar vereceği gibi, azalan doz da kritik durum yaratıp, çiçeğin vazo ömrünü dramatik bir şekilde kısaltır.

Chrysal Dozajlama Ünitesi, çiçek bakım ürünleri için en doğru ve hassas dozu sağlar. Doğru doz kullanmak ise çiçek bakımında hayati önem taşır. Dozajlama Ünitesi hayatınızı kolaylaştıracağı gibi, su, enerji ve işçilik maliyetlerinde de önemli tasarruf sağlar.

Chrysal Dozajlama Ünitesi çok kullanışlı bir araçtır ve tam olarak gereken miktarı, çiçek kaplarınızın büyüklüğünden bağımsız olarak kullanmanıza yardımcı olur. Doz ünitesini kullanmaya başladığınızda, sadece musluğunuzu açmak suretiyle, herhangi bir büyüklükteki kap, kova veya vazoyu doğru bir şekilde su ile karıştırılmış Chrysal solüsyonuyla rahatça doldurabilirsiniz.

Etkileri ve faydaları :

  • Çiçek bakım ürünlerini tam olarak gerekli miktarda dozajlamaya yardımcı olur.
  • Kolay ve etkin dozajlama ile yüksek çiçek kalitesini garantiler.
  • Chrysal ürünlerini Chrysal Dozajlama Ünitesi ile dozlamak, çiçek atıklarını% 50'ye kadar azaltır.
  • Çevre dostudur, sadece su basıncını kullanır, çalışması için elektrik gerekmez.

Kullanımı:

Çiçekçiler, çiçeklerin su emmelerini harekete geçirmek ve onların daha canlı görünmelerini sağlamak için, Chrysal Çiçek Bakım Ürünleri kullanırlar. Eğer kullandıkları suya bulanıklık yaratan yabancı maddeler karışmışsa, bunun sonucu olarak pompalarda kirler birikebilir. Özellikle bütün gün kullanılan ve hafta sonları da temizlenmeden bırakılan pompalarda, bazı tortular pompaların girişine birikir, burada havayla temas ederek anaerobik fermantasyona girer ve pompanın tıkanmasına neden olur. Bu da pompadan çürümüş yumurta kokusuna benzer koku gelmesine neden olur. Bu nedenle, ayda en az bir kere düzenli olarak dozaj pompanızı temizleyin; sert su kullanıyorsanız, haftada bir kez temizlemenizde yarar vardır.

Chrysal Cleaner gibi, çiçeklerinize zarar vermeyecek kireç çözücü solüsyonlar ve aside dirençli materyalden yapılmış hortumlar kullanın. Chrysal Cleaner, vazo ve çiçek kaplarının temizliğinde kullanıldığı gibi, pompaların temizliğinde de kullanabileceğiniz çok amaçlı bir temizleyicidir ve çiçeklerinize asla zarar vermez.

Ambalaj:

Farklı dozaj aralığına göre değişik modelleri mevcuttur. Türkiye’de en çok satılan ürünlere göre kullanılması gereken modeller :

RE 25 RE 2 [0.2-1.6% - Professional 2 & 3]                  

D25 RE1500 [0.07-0.2% - RVB Clear Intensive]       

Not: Chrysal Dozajlama Ünitesinin dükkanınıza kurulmasını isterseniz, ürün hakkında daha fazla bilgi edinmek için şirketimizle temasa geçebilirsiniz.